Trudno mu było utrzymać pion. Tak odprawiał mszę [FILM]
Sytuacja miała miejsce w Ołoboku w powiecie ostrowskim. Ksiądz odprawiający mszę w tamtejszym kościele miał problemy z utrzymaniem równowagi. Całe zdarzenie zaniepokoiło wiernych – informuje serwis ostrow24.tv. – Obecni na liturgii parafianie wyrażają troskę o stan zdrowia swojego duszpasterza. Jak ustalono, nikt z uczestników nabożeństwa nie wezwał policji w celu sprawdzenia stanu trzeźwości kapłana. W […]
11 sierpnia 2025









