Materiał partnera

Elektryczne rowery cargo powstają w Poznaniu

Hazay Bikes jest poznańską spółką produkującą elektryczne rowery cargo. Pomysł na stworzenie roweru zrodził się podczas pandemii, kiedy połączyliśmy naszą rowerową pasję i doświadczenie w ich projektowaniu by stworzyć unikalny produkt.

Dwukołowe rowery cargo były powszechnym widokiem podczas naszych podróży po europejskich miastach takich jak Berlin, Amsterdam, czy Kopenhaga. W związku z rozwijającą się infrastrukturą rowerową w Polsce, jesteśmy przekonani że będzie to idealny środek transportu zarówno dla rodzin z dziećmi jak i kurierów.

Pierwszy model marki Hazay Bikes, prezentowany w zeszły weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Tour Salon, został przez nas zaprojektowany od podstaw i jest w całości produkowany w Polsce.

Rama roweru jest dzielona, co pozwala na bezproblemowy transport roweru.

Przestrzeń towarowa jest przystosowana do przewozu zarówno dzieci oraz psów jak i codziennych zakupów czy towarów. Wyposażona jest w demontowane siedzisko z pasami, w ofercie znajdą się również takie akcesoria jak raintop, pokrowiec, czy dodatkowe torby na zakupy. Ponadto, pałąki zastosowane w przestrzeni towarowej są demontowane, co pozwala na przewożenie ponadgabarytowych ładunków. Umieszczone w podłodze szyny wraz z uchwytami umożliwią dostosowanie paki do indywidualnych potrzeb i lepszego zabezpieczenia przewożonego ładunku.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę oraz do zapisania się na newsletter, gdzie będziemy Was informować na bieżąco o nadchodzącej premierze roweru, a także otwarciu naszego sklepu internetowego.

https://www.hazaybikes.com/

Redakcja
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl