Startuje Męskie Granie

Już dziś na Poznańskiej Cytadeli startuje po raz dziewiąty trasa festiwalu Męskie Granie. W tym roku na czele Męskie Granie Orkiestra – Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski.

Tegoroczną trasę Męskiego Grania promuje utwór „Początek” nagrany przez Męskie Granie Orkiestrę, której trzonem są Kortez, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski. Współtworzą ją też renomowani polscy instrumentaliści.

Na scenie głównej wystąpią Coma, Dawid Podsiadło, Fisz Emade i Tworzywo, Kortez, Pogodno, Krzysztof Zalewski w przebojach Czesława Niemena oraz Męskie Granie Orkiestra. Natomiast na Scenie Ż pojawią się Barbara Wrońska, didżej i producent Hubert Tas, oraz Król, czyli Błażej Król.

Koncerty w ramach Męskiego Grania będą odbywać się przez całe wakacje w siedmiu miastach. Na początek Poznań, 21 lipca dotrze do katowickiej Strefy Kultury. Festiwal odbędzie się też we Wrocławiu (Pergola, 28 lipca), Krakowie (Centrum Sportu „Parkowa”, 4 sierpnia), Gdyni (Park Kolibki, 11 sierpnia), Warszawie (Forty Bema, 18 sierpnia) i Żywcu (Amfiteatr pod Grojcem, 25 sierpnia).

Biletów na koncerty niestety już nie ma.

 

kontakt

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl