Duma Poznania

Są miejsca, którymi Poznań może się chwalić. To min. Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zajęły właśnie pierwsze miejsce w  prestiżowym raporcie Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. 

Nasze targi są jedynym polskim obiektem targowym o powierzchni wystawienniczej ponad 100 000 mkw. Zostały właśnie niekwestionowanym liderem  wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowej Wschodniej. W połowie drogi z Warszawy do Berlina i w zasięgu 7 aglomeracji, w samym centrum Poznania.

MTP posiadają najnowocześniejsze, profesjonalnie przygotowane tereny targowe, które goszczą ponad milion odwiedzających rocznie na ponad 100 imprezach targowych. To w Poznaniu odbywają się topowe wydarzenia branżowe, tu pokazywane są nowości i premiery. To właśnie tu spotykają się liderzy biznesowi, by podejmować kluczowe decyzje o przyszłości swoich przedsiębiorstw – pisze Urząd Miasta w komunikacie

Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego uznało nasze targi za najlepsze w Polsce biorąc pod uwagę ich powierzchnie, znaczenie, atrakcyjność i innowacyjność.

Co Targi proponują Tobie? Jak spędzać na nich czas, nawet poza wielkimi imprezami targowymi? Sprawdź na: www.mtp.pl/pl

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl