Dramatyczna sytuacja w poznańskiej galerii. Nastolatek raniony nożem

W Poznaniu doszło do dramatycznej sytuacji w jednej z miejscowych galerii handlowych. Nastolatek został raniony nożem, co wywołało alarm i interwencję służb. Poszkodowany trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Nastolatek raniony nożem. Chwila grozy w CH Posnania

W sobotę doszło do zdarzenia, które wstrząsnęło klientami i pracownikami Centrum Handlowego Posnania. Informacja o zdarzeniu szybko obiegła galerię, wywołując zrozumiałe zamieszanie i obawy.

Policjanci oraz ratownicy medyczni niezwłocznie dotarli na miejsce, aby udzielić pomocy poszkodowanemu i zabezpieczyć teren. Okazało się, że jedna z osób biorących udział w incydencie sama zadzwoniła na numer alarmowy, informując o pilnej potrzebie interwencji.

hotel dla psów w Poznaniu

Przebieg zdarzenia

Według relacji podkom. Iwony Liszczyńskiej z biura prasowego wielkopolskiej policji, na miejscu zdarzenia przebywała grupa nastolatków. Jeden z nich przypadkowo zranił nożem do tapet swojego kolegę. Nastolatek raniony nożem został natychmiast przewieziony do szpitala. Na szczęście, wstępne informacje wskazują, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja prowadzi teraz szczegółowe śledztwo w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego incydentu. Zbierane są zeznania świadków.

Czytaj też: Tragedia nad Wartą. Z rzeki wyłowiono zwłoki

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl