Do świąt jeszcze trochę, ale już zaczynają przygotowania. Nabór do chóru

Centrum Inicjatyw Lokalnych Naramowice (CzIL Naramowice) ogłosił rozpoczęcie nowego sezonu muzycznego i zaprasza dorosłych pasjonatów oraz sympatyków śpiewania na bezpłatne zajęcia chóralne. Wspólnie z doświadczoną chórzystką, Małgorzatą Antczak, tworzyć będą chór, który przygotuje się do świątecznego koncertu planowanego na grudzień.

Naramowice mają propozycję dla każdego, kto kocha śpiewać. „Niezależnie od tego, czy śpiewasz na karaoke, pod prysznicem, czy marzysz o własnym zespole, zapraszamy do Centrum Inicjatyw Lokalnych Naramowice”.

To okazja do rozwijania swojego muzycznego talentu i spędzania czasu w towarzystwie ludzi o podobnych pasjach.

Bez przesłuchań

CzIL Naramowice nie przewiduje żadnych przesłuchań, aby nikogo nie stresować. Każdy, kto ma ochotę, może dołączyć do chóru i czerpać radość ze wspólnego śpiewania.

Głównym celem chóru jest przygotowanie się do świątecznego koncertu, który odbędzie się w grudniu. Chórzyści będą pracować nad świątecznymi i okołoświątecznymi utworami, nauczą się śpiewu w grupie, doskonalą swoje umiejętności muzyczne, a także poznają zasady występowania na scenie.

Plan Prób i Spotkanie Organizacyjne

  • Pierwsze Spotkanie Organizacyjne zaplanowano na 30 sierpnia (środa) o godzinie 18 (ul. Lotaryńska 6).
  • Spotkanie potrwa maksymalnie godzinę, a dalsze próby zostaną ustalone w grupie przyszłych chórzystów.
  • Do chóru będzie można dołączyć do końca września, a terminy prób zostaną podane na fanpage CzIL Naramowice.

Udział w próbach jest całkowicie bezpłatny, jednak konieczne są zapisy. Aby zapisać się na próby, wystarczy wysłać maila na adres: lotarynska6@gmail.com. Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniu organizacyjnym, ale chciałbyś dołączyć do chóru, również napisz na ten adres.

Prowadzenie chóru

Chórem będzie kierować Małgorzata Antczak, doświadczona poznanianka, która ma na swoim koncie dziesięcioletnie doświadczenie jako chórzystka różnych zespołów, w tym poznańskiego chóru Gospel Joy. Wykorzystuje swoją pasję do śpiewania i prowadzenia chórów jako narzędzie integracji lokalnej społeczności.

fot. Lotaryńska 6: Mikro Dom Kultury

Czytaj też: Co w weekend w Poznaniu? Najciekawsze wydarzenia

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl