Kraj

Czy tak luksusowo będziemy podróżować koleją?

Spółka PKP Intercity rozesłała do wybranych podróżnych ankietę, w której pyta o to, co jest dla nich ważne w wagonach restauracyjnych. Ciekawsza jest jednak część poświęcona wagonom klasy biznes. Czy właśnie tak będą wyglądały?

Ponad 374 mln pasażerów przewiozły tylko w zeszłym roku polskie pociągi. Coraz chętniej korzystamy z pociągów, bo te z roku na rok oferują lepsze warunki podróży. Spółka PKP Intercity przygotowuje się do zakupu nowych wagonów.

Spółka PKP Intercity pyta podróżnych

By ustalić preferencje pasażerów, w specjalnej mailowej ankiecie zapytała ich o to, co jest dla nich najważniejsze np. w wagonach restauracyjnych. Zdecydowanie najciekawsza była jednak część poświęcona wagonom ze strefami biznesowymi. Pokazano kilka zdjęć i wizualizacji i zapytano o to, które z nich najbardziej podobają się pasażerom. Niektóre z nich to zdjęcia przedziałów biznesowych innych przewoźników. Być może spółka PKP Intercity chciałaby się na nich wzorować. Najciekawsze jest jednak to podpisane przez PKP Intercity jako własna wizualizacja spółki. Trzeba przyznać, że zaprezentowany przedział robi wrażenie. Czy właśnie w takich warunkach będziemy już niebawem podróżować?

fot. udostępnione przez PKP Intercity

Czytaj też: Czy poznaniacy mogą spokojnie jeść lody? Są wyniki badań

Marek Jerzak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl