Ci piłkarze Lecha mogą zagrać w reprezentacji

Piłkarze Lecha Poznań już uczestniczą w zgrupowaniach swoich reprezentacji. Wśród nich są też młodzieżowcy: Filip Marchwiński, Maksymilian Pingot i Filip Szymczak.

Ci piłkarze Lecha mogą zagrać w meczach eliminacji do EURO U-21. Selekcjoner Michał Probierz uznał, że prezentują się bardzo dobrze.

Blažič i Karlström na zgrupowaniach

Mimo że Lech ostatnio nie rozpieszczał kibiców grą i wynikami, powołanie dostali też Miha Blažič i Jesper Karlström. Słoweniec być może będzie miał okazję wystąpić w meczach z Irlandią Północną i San Marino, natomiast Szwed liczy na grę w spotkaniach z Estonią i Austrią.

Młodzieżowców czekają mecze z Kosowem i Estonią

Mecz z Kosowem zainauguruje eliminacje do EURO U-21. Jak już zaznaczyliśmy, z Lecha w młodzieżowej reprezentacji znaleźli się Filip Marchwiński, Filip Szymczak i Maksymilian Pingot. Młodzi kadrowicze zagrają też na wyjeździe z Estonią.

Z pewnością tych powołań dla piłkarzy Lecha byłoby więcej, gdyby nie słaba forma całej drużyny w ostatnim czasie. Co więcej, dla wielu kibiców zaskoczeniem było powołanie dla Jespera Karlströma. Ten zawodnik ma pomóc Szwecji, mimo że nie jest w optymalnej formie. Ekipa Trzech Koron ma za sobą nieudany start eliminacji, a doświadczony pomocnik, będący liderem drugiej linii w Lechu, może wreszcie pokazać się z dobrej strony.

Czytaj także: Notorycznie bezproduktywny Adriel Ba Loua

Bartłomiej Najtkowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl