Materiał partnera

Bilety-niespodzianki od linii lotniczej flydubai

W dniach 27-29 października Port Lotniczy Poznań-Ławica ponownie zagości na Tour Salon 2023, na Międzynarodowych Targach Poznańskich! A z lotniska Ławica już od 29 października w rozkładzie lotów znajdzie się nowość, jakiej dotąd nie było! Spektakularne połączenie do Dubaju z nową na Ławicy linią lotniczą flydubai.

Doskonała współpraca z MTP w roku 2022, świetna atmosfera podczas ubiegłorocznej imprezy targowej Tour Salon, wiele ciekawych spotkań i rozmów na stoisku, to wszystko spowodowało, że ponownie Port Lotniczy będzie obecny ze swoim stoiskiem podczas tegorocznej edycji Tour Salon.

Bardzo ważnym jest strategiczne miejsce w ramach imprezy – tuż przy głównej scenie. W tym roku chcemy w jeszcze większym stopniu, poprzez ciekawy projekt stoiska, podkreślić ogromny postęp w ofercie lotniczej ze szczególnym uwzględnieniem dwóch nowości, a przede wszystkim spektakularnego połączenia do Dubaju. Naprawdę  warto wybrać się na targi i odwiedzić stoisko Ławicy, na którym oprócz spotkań z przedstawicielami lotniska i ich gośćmi, będzie można przede wszystkim zdobyć bilety-niespodzianki od linii lotniczej flydubai, a także oczarować się Dubajem i kulturą Bliskiego Wschodu!

Innym cennym aspektem jest możliwość zaprezentowania w dniu otwarcia, na głównej scenie, specjalnej części programu – dorocznego spotkania z linią lotniczą Ryanair. Już teraz możemy zaprosić na wyjątkowe spotkanie ze specjalnymi gośćmi wzbogacone możliwością zdobycia, także i tu, biletów lotniczych! Gorąco zapraszamy.

Poznań będzie trzecim polskim miastem, po Warszawie i Krakowie, z którego linia lotnicza flydubai będzie latać bezpośrednio do Dubaju.

Brak konieczności wykupu pełnej wycieczki z biura podróży, by dostać się do Dubaju, to dla wielu osób spory atut. Zadowoleni będą zapewne ci pasażerowie, którzy do tego największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich chcą polecieć biznesowo lub samodzielnie planują urlop w tym kraju. Z Poznania trzy razy w tygodniu – w środy, piątki i niedziele, dotrzemy do Portu Lotniczego Dubai International (DXB), położonego 5 km od centrum miasta.

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl