Ali Golizadeh wreszcie na boisku! Nowa gwiazda Lecha Poznań?

Ali Golizadeh wszedł wreszcie na boisko w stroju Lecha Poznań. Na ten moment kibice czekali od miesięcy. Pomocnik w swoich pierwszych minutach w Kolejorzu pokazał się z bardzo dobrej strony.

Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz

Ali Golizadeh wystąpił w meczu z Zawiszą Bydgoszcz o awans do 1/8 Pucharu Polski. Lech Poznań poradził sobie znakomicie i wygrał 4:0. Bramki strzelili Szymczak, Velde i dwa trafienia Wilak.

Ali Golizadeh wchodzi do gry

Irański pomocnik w końcu pojawił się na boisku. Najpierw jego wejście do gry zapowiadano na wrzesień, potem termin przesunął się na październik i w końcu ostatniego dnia tego miesiąca piłkarz zagrał z Lechem.

Golizadeh wszedł w 65 minucie meczu za J.Pereire. Kibicom z pewnością mogło się podobać jedno z jego dośrodkowań w polu karnym, niezamienione w bramkę, ale to jak doszedł z piłką w pole karne, a potem dośrodkował do zawodnika po drugiej stronie, pokazuje umiejętności tego piłkarza.

Lech Poznań z nowym skrzydłowym

Aktualna wartość nowego skrzydłowego Lecha to 1,8 mln euro, to nie najwyższa wycena tego zawodnika w jego historii, sięgał już nawet 4 mln euro w 2020 roku. Golizadeh jest też doświadczonym graczem reprezentacji swojego kraju. Zagrał w niej 30 meczów, w 6 strzelił gole. Gole zdobywane przez niego w poprzednich drużynach zobaczyć można TUTAJ.