W piątkowy poranek funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie. Natychmiast pojechali na miejsce.
– Przed godziną 7 rano, służby w tym policjanci otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu nieprzytomnego mężczyzny leżącego pod ławką na przystanku przy ul. Opolskiej w Poznaniu. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który potwierdził, że 70-latek nie żyje. Na miejsce udaje się koroner. Policjanci zabezpieczają to miejsce na czas prowadzonych czynności – wyjaśnia podkom. Łukasz Paterski z poznańskiej policji.
Czytaj także: Lech Poznań sprzeda młodzieżowca za 2 miliony euro?
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl












