Na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Półwiejskiej uszkodzona została sieć trakcyjna. W związku z tym w obu kierunkach wstrzymano ruch tramwajowy. Ekipy techniczne pracują na miejscu.
Do uszkodzenia sieci doszło przed godziną 15.00. Na miejscu od razu pojawiły się służby techniczne, które naprawiają trakcję, żeby tramwaje mogły wrócić na swoje trasy.
Na ten czas wprowadzono objazdy. Tramwaje linii nr 6, 7, 8, 9, 12 i 19 tymczasowo jeżdżą inaczej. Towarową uruchomiono komunikację zastępczą : autobusy „ZA TRAMWAJ”.
Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.
Czytaj także: Przed nami afrykańskie upały. Jak sobie z nimi radzić?
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl












