Na autostradzie A2 powstał ogromny korek. Spowodowany jest wypadkiem. Do zderzenia samochodów doszło tuż przed szczytem komunikacyjnym. Dodatkowo w tym rejonie trwają prace drogowe co dodatkowo utrudnia sytuację.
Informacje o zdarzeniu po godzinie 15.00 przekazał rzecznik wielkopolskich policjantów, Andrzej Borowiak. Z przekazanych informacji wynika, że do wypadku doszło na odcinku autostrady A2 pomiędzy węzłami Luboń a Krzesiny. Ucierpiał jeden z kierowców.
– Zderzyły się dwa auta, Volkswagen i Skoda. Kierowca pierwszego z nich ma złamany nadgarstek. Policjanci z WRD działają na miejscu – przekazuje młodszy inspektor Andrzej Borowiak.
Na miejscu tworzą się korki. Węzeł Krzesiny jest aktualnie remontowany a działania służb związane z wypadkiem dodatkowo spowalniają ruch samochodów.
Czytaj także: Luzują niektóre zasady w Strefie Płatnego Parkowania
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl












