Tanie loty z Poznania – Sztokholm

Tanie loty z Poznania – miasto 14 wysp dostępne jesienią za 90 zł w dwie strony prosto z Lotniska Ławica. To nie jest żadna oferta z gwiazdkami tylko rzeczywiste ceny w Rayanair.

TANIE LOTY Z POZNANIA

Jeśli nie było się w tym jednym z najciekawszych europejskich miast, to trudno wyobrazić sobie tańszą możliwość dotarcia tam. Samochód, pociąg, prom, to absolutnie nieporównywalne koszty z 90 zł za bilety w obie strony.

A oto dowód cen tych biletów:

TANIE LOTY Z POZNANIA

Co ciekawego znaleźć można w Sztokholmie? Warto zacząć od tego nagrania.

TANIE LOTY Z POZNANIA

Sztokholm to siedziba szwedzkiej monarchii, zatem spotkamy się z niezwykle bogatą architekturą oraz muzeami pełnymi dzieł sztuki.

Najciekawsze jednak i absolutnie bezpłatne mogą okazać się spacery po Sztokholmie. Miasto to położone jest nad wodą, nad którą spaceruje się po licznych mostkach.

Na zwiedzanie Sztokholmu nie musimy wydać majątku. Wolontariusze lokalnej organizacji turystycznej codziennie organizują bezpłatne wycieczki z oprowadzaniem po mieście. Tutaj znaleźć można ich dokładny plan.

http://freetourstockholm.com/free-tours/

Najważniejsze zabytki, najciekawsze muzea, czy ekscytujące atrakcje Sztokholmu znaleźć można w tym wideo-przewodniku.

https://youtu.be/g9QpC7QwnRU

 

Lot z Poznania do Sztokholmu, który znaleźliśmy to wylot 5 listopada i powrót 9 listopada. Tych kilka dni zdecydowanie wystarczy, by zwiedzić stolicę Szwecji.

Lecąc z Poznania natomiast oszczędzamy nie tylko czas, ale też pieniądze. Przy koszcie biletów lotniczych rzędu 90 złotych, bilety koleją do innego miasta mogłyby okazać się zdecydowanie droższe. Zresztą latanie z Ławicy to też element lokalnego patriotyzmu.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl