Wraca kino na dziedzińcu pod chmurką
Kolejny raz Poznanianki i Poznaniacy będą mogli spędzić letnie wieczory z dobrymi filmami na świeżym powietrzu. Pierwszy seans kina #Na Wolnym odbędzie się już 5 czerwca. Kolejne - w każdy piątek do końca sierpnia. Wstęp na wszystkie jest darmowy.
4 czerwca 2026











