2 osoby ranne. Wypadek na ważnej trasie. Utrudnienia w kierunku Poznania

We wtorek 19 grudnia około godziny 16.45 na drodze ekspresowej S5e województwa wielkopolskiego, między węzłami Stęszew a Konarzewo doszło do poważnego wypadku. Samochód osobowy uderzył w barierkę. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Poznania. Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu działają służby.

Miejsce zdarzenia znajduje się na odcinku drogi S5e, gdzie przejeżdżający mogą rozpoznać miejscowość Drogosławiec. Według pierwszych informacji kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do uderzenia w barierkę. Obecnie auto stoi na pasie ruchu, co skutkuje zablokowaniem jednego z pasa w kierunku Poznania.

W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane. Aktualnie brak dokładnych informacji na temat ich stanu zdrowia. Na miejscu są już służby ratownicze, które podejmują niezbędne działania w celu udzielenia pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczenia terenu wypadku.

Z powodu wypadku, jeden pas ruchu w kierunku Poznania został zablokowany, co skutkuje utrudnieniami w płynności ruchu na tej trasie. Wprowadzono ruch pasem szybkim, umożliwiając korzystanie z dostępnego pasa ruchu. Utrudnienia potrwają około 3 godzin, czyli do godz. 19.45.

Czytaj też: Poważny wypadek na Ratajach. Tramwaj przygniótł samochód osobowy

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl