2. kolejnych influencerów z Wielkopolski zamieszanych w aferę pedofilską?

Już trzech youtuberów z Wielkopolski zamieszanych może być w aferę pedofilską, która wybuchła w polskim Internecie

W niedzielę, 8 października o godzinie 20.00 youtuber Mikołaj ,,Konopskyy” publikował ponad godzinny materiał, na który czekał cały polski internet. W ciągu godziny nabił on ponad milion wyświetleń. Ujawnia on w nim kolejne nazwiska podejrzane o zamieszane w aferę pedofilską. Trzech ,,oskarżonych” influencerów pochodzi z Wielkopolski.

Afera pedofilska w polskim internecie

Całą sprawę zapoczątkował Sylwester Wardęga. Jeden z największych i najbardziej znanych twórców commentery w Polsce. Od dłuższego czas zbiera i publikuje materiały o innych celebrytach, a następnie upublicznia ich mroczne sekrety. To on, 3 października dodał na swój kanał ,,WATAHA KRULESTWO” materiał oskarżający kilku influencerów. Film ten poruszył całym polskim internetem.

Dalszym nagłaśnianiem sprawy zajął się Konopskyy, który stworzył ponad godzinny materiał oskarżający wielu popularnych influencerów. Na ten film wyczekiwała cała polska społeczność inetrnetowa. Współpracując z Wardęgą, dotarł do sporej listy kontaktów pokrzywdzonych dziewczynek. Wszystkie materiały dowodowe przekazał odpowiednim służbom.

Kolejni influencerzy ,,oskarżeni” w aferze pedofilskiej- 3 z nich jest z Wielkopolski

Konopskyy w swoim najnowszym filmie ujawnił wiele materiałów dowodowych, obrzydliwych zachowań Stuarta B. oraz kolejnych internetowych twórców. Trzech z nich pochodzi z Wielkopolski.

O Michale ,,Boxdelu” pisaliśmy już w poprzednich naszych artykułach. Jego nazwisko ujawniono jako jedne z pierwszych zamieszanych w aferę pedofilską. Film, który dodał Konopskyy nadal podtrzymuje, że Boxdel wypisywał obrzydliwe wiadomości oraz miał proponować nieletnim fankom stosunek seksualny. Jednak drugie oskarżenie nie jest niczym udowodnione.

Influencer z Obornik- zamieszany w aferę pedofilską

Daniel P. to kolejna osoba z Wielkopolski podejrzana o zamieszanie w aferę pedofilską. Lista przedstawionych mu zarzutów jest naprawdę długa.

Otrzymywał on od swoich małoletnich fanek półnagie zdjęcia, które później bez żadnych skrupułów dodawał do swoich filmów na YouTube. Influencer upubliczniał nazwy kont młodych dziewczynek, przez co każdy mógł wysłać im zdjęcia. Przez jego zachowanie i tego jak na swoich filmach wypowiadał się o swoich młodych fankach. Jego widzowie wysyłali im zdjęcia swoich genitaliów. Twórcy nie udowodniono jednak czynów pedofilskich.

Wielkopolanka latami ukrywała prawdę?

Wątek Agaty F., influencerki z Konina również Mikołaj poruszył w swoim filmie. Jest ona byłą dziewczyna Stuarta Burtona. ,,Podejrzana” jest o posiadanie wiedzy na temat skłonności pedofilskich swojego byłego partnera. Konopskyy dostarczył widzom materiały dowodowe, które pokazują, że Influencerka doskonale wiedziała o całej sprawie.

Czytaj także: 18 i 20-latek zabili 45-latka przed sklepem

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl