Wielkopolska

2 ciężarówki się zderzyły. Blokada ważnej trasy

Na drodze krajowej nr 11, łączącej Kórnik z Środą Wielkopolską, w okolicach Trzebisławek doszło do kolizji dwóch ciężarówek. Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, jednak droga jest zablokowana w obu kierunkach.

W powiecie średzkim, dokładniej na odcinku drogi krajowej nr 11, która prowadzi z Kórnika do Środy Wielkopolskiej, miało miejsce niefortunne zdarzenie. Dwa ciężarowe pojazdy zderzyły się, prowadząc do zablokowania tej ważnej arterii komunikacyjnej.

Brak poszkodowanych

Mimo siły kolizji, nie ma informacji o poszkodowanych osobach. Jednakże, skutki kolizji są odczuwalne w ruchu drogowym. Droga krajowa nr 11, na obszarze między Kórnikiem a Środą Wielkopolską, jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. To oznacza istotne utrudnienia dla kierowców, którzy podróżują tą trasą.

Służby drogowe oraz służby ratownicze już pracują na miejscu zdarzenia, starając się przywrócić normalny przepływ ruchu jak najszybciej. Przyczyny kolizji i okoliczności tego incydentu są obecnie przedmiotem dochodzenia policji.

Czytaj też: Psy rasowe opanowały Poznań. Zobacz zdjęcia

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl