13. PKO Poznań Półmaraton przełożony na 2021 rok

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju 13. PKO Poznań Półmaraton został przełożony na 2021 rok. Wszystkie osoby, które uiściły opłatę startową, otrzymają jej zwrot.

Powyższa decyzja podyktowana jest kilkoma czynnikami. Jednym z ważniejszych jest chęć kooperacji z innymi organizatorami biegów w Polsce, a co za tym idzie – nie dublowanie biegów w tych samych terminach. Rozważaliśmy termin 17-18 października 2020 r. jednak ze względu na odbywające się w ww. weekend imprezy: 21. PKO Poznań Maraton, Mistrzostwa Świata w Półmaratonie w Gdyni oraz Półmaraton Królewski w Krakowie nie zdecydowaliśmy się na taki krok, by nie zmuszać biegaczy do wyboru pomiędzy tymi prestiżowymi imprezami biegowymi — można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez organizatora.

Wszystkie osoby, które uiściły opłatę startową, otrzymają jej zwrot. W pierwszej kolejności (od 27.03.2020 r.) zwrot opłat startowych otrzymają osoby, które uiściły opłatę poprzez system płatności PayU oraz w formie „kup na prezent”. W dalszej kolejności (do 30.04.2020 r.) zwrot opłat otrzymają osoby, które uiściły opłatę bezpośrednio na konto Organizatora, tj. osoby, które wniosły opłatę w formie: przelewu zbiorczego, przelewu indywidualnego, wpłaty za pośrednictwem poczty, wpłaty gotówki dokonanej w siedzibie POSiR, oraz nabyły pakiet startowy poprzez opcję „przekaż numer”. Te osoby proszone są o przesłanie na adres e-mail: zwroty@halfmarathon.poznan.pl numeru zgłoszenia, numeru startowego, numeru konta bankowego.

Ci, które już wcześniej przysłały wyżej wymienione informacje na wspomniany powyżej adres e-mail, nie muszą tego robić ponownie.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl