Okaleczył pacjentkę. Teraz stanie przed sądem
Dariusz S. popełnił poważny błąd medyczny – taki jest wniosek poznańskiej prokuratury, która skierowała do Sądu Okręgowego akt oskarżenia. Już niedługo lekarz zasiądzie na ławie oskarżonych. Chodzi o sprawę okaleczenia pacjentki w Szpitalu im. Franciszka Raszei w Poznaniu.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element